Menu

Par mums

COZO ražo augstas kvalitātes lielizmera puķu podus, eksterjera un interjera produktus un dizaina elementus. Mēs izstrādājam un izgatavojam elegantus un stilīgus produktus no stiklaplasta, alumīnija, nerūsējošā tērauda un kortena tērauda, kas piemēroti lietošanai gan privātsektorā, gan sabiedriskās vietās. Plaša krāsu palete palīdz precīzi atrast vispiemērotāko toni atbilstoši izvēlētam dizaina risinājumam. Ražošanā izmantotie materiāli ir izturīgi pret salu, mitrumu un UV stariem.

Mūsu augsti kvalificētie darbinieki izgatavo mūsu produktus pēc stingriem standartiem, izmantojot vislabākās kvalitātes materiālus un modernas iekārtas. Mūsu izstrādājumi ir ne tikai skaisti un stilīgi, tie ir arī izturīgi.

Mēs esam ģimenes uzņēmums ar uzticīgu, draudzīgu komandu, kas patiešām rūpējas par saviem klientiem. Mēs pārzinām savu produkciju un būsim priecīgi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem.

Mūsu mājas lapā Jūs varat atrast standarta produktu klāstu. Bet, ja vēlaties izveidot savu individuālu projektu, COZO palīdzēs jums to realizēt. Mēs Jums piedāvājam pilnu servisu no CAD dizaina līdz gatavam produktam.

Mūsu klienti