Menu

Padomi

Kur var izmantot puķu podus?

Visus mūsu izstrādājumus var izmantot gan iekštelpās, gan ārā.

Kā aizpildīt lieko apjomu?

Izmantojot puķu podus, lieko apjomu var aizpildīt ar putupolietilēna pildījumu un novietot iekšējo silikona puķu podu. Šis praktiskais risinājums palīdzēs uzturēt jūsu puķu podu tīrībā. Visi minētie produkti ir pieejami pie mums.

Kā pareizi iestādīt augus?

Labākai drenāžai un lieka apjoma aizpildīšanai mēs iesakām 30-40% no tilpuma aizpildīt ar keramzītu. Proporcija ir atkarīga no poda augstuma. Tālāk jānovieto agrotekstila slāni, jāieber augsni (augsnes maisījums), kas atbilst izvēlētiem augiem.

Svarīgi!

Nedrīkst aizpildīt puķu podu ar smagu augsni. Jāizmanto viegla augsne.

Drenāža

Ja pods atradīsies vietā, kura nav aizsargāta no nokrišņiem, jāparedz drenāžas caurumi, lai novērstu ūdens aizstāšanos, kas var kaitēt iestādīto augu saknēm. Šī opcija ir pieejama noformējot pasūtījumu un tā ir bezmaksas.

Kur aizies liekais ūdens?

Labākai ūdens notecei caur drenāžas caurumiem un ventilācijai starp puķu podu un pamatni, uz kuras tas ir novietots, mēs piedāvājam uzstādīt nelielus distancerus puķu poda pamatnē. Īpaši tas ir aktuāli terasēm ar koka segumu.

Ziema

Ja augi paliek ziemot puķu podā, mēs iesakām siltināt sienas un pamatu ar siltumizolāciju. Šī opcija ir pieejama par papildus maksu.